ZigZag set van 3: 2XL en 1XXL
€ 13.698
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 18 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Klimmen, Straatspelen |
| Valhoogte | 2,7 m |
| Afmetingen | 3,4 x 1,5 x 3,0 m |
| Valzone | 7,4 x 6,0 m |
| Obstakelvrije zone | 7,4 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
