Watercombinatie Perhentian
€ 2.750
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel, Zandspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 3,7 x 1,1 x 0,9 m |
| Valzone | 6,7 x 4,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,7 x 4,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
