Balanceerparcours
€ 9.471
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 16,4 x 4,6 x 2,9 m |
| Valzone | 11,4 x 6,8 m |
| Obstakelvrije zone | 20,0 x 7,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 85 kg |
| Grootste onderdeel | 3.7 x 1.2 x 0.8 m |
