2 varianten
op basis van materiaal
Wiebelbrug Sponszwam
€ 2.293
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 1,7 x 0,8 x 1,4 m |
| Valzone | 4,7 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 26 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,6 x 0,4 m |
