Balansroute Berkenzwam
€ 2.109
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 1,8 x 0,8 x 2,3 m |
| Valzone | 4,7 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 4,7 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 38 kg |
| Grootste onderdeel | 0,5 x 0,5 x 3,0 m |
