Zandspeeltoestel
€ 16.110
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen, Speelhuis, Zandspel |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 2,8 x 2,7 x 3,4 m |
| Valzone | 6,3 x 6,1 m |
| Obstakelvrije zone | 6,3 x 6,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 81 kg |
| Grootste onderdeel | 4,0 x 0,20 x 0,20 m |
