Verzamelkast
€ 475
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,7 x 0,2 x 1,1 m |
| Valzone | 3,7 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,7 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 28 kg |
| Grootste onderdeel | 1,7 x 0,7 x 0,25 m |
