Combinatietoestel
€ 13.684
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Educatie, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,1 x 6,0 x 2,8 m |
| Valzone | 9,1 x 8,8 m |
| Obstakelvrije zone | 9,3 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 265 kg |
| Grootste onderdeel | 3,6 x 1,5 x 1,5 m |
