4 varianten
op basis van materiaal
Multi schommel nest 100cm H2.5
€ 5.150
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 99 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,7 x 1,8 x 2,8 m |
| Valzone | 7,2 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 8,2 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 55 kg |
| Grootste onderdeel | 0,2 x 0,2 x 4,0 m |
