Combinatietoestel
SKUBBP.111.9AP
ProductcategorieCombinatietoestellen
Sub productcategorie1 toren
ProductlijnBasic Play
€ 6.057
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,7 x 1,0 x 2,6 m |
| Valzone | 5,8 x 3,6 m |
| Obstakelvrije zone | 5,3 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
8 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
