Duikel solo RAL5002 H0.92
€ 634
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,1 x 1,0 m |
| Valzone | 3,1 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,1 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 634
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Duikelen, Zitten |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 1,6 x 0,1 x 1,0 m |
| Valzone | 3,1 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 3,1 x 2,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |