4 varianten
op basis van materiaal
Tankstation
€ 373
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | - |
| Afmetingen | 0,3 x 0,2 x 1,0 m |
| Valzone | 3,4 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 3,4 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 1 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 15 kg |
| Grootste onderdeel | 1.7 x 0.1 x 0.1 m |
