Tractor Groen
€ 5.198
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gerecycled kunststof |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 2,1 x 1,4 x 1,6 m |
| Valzone | 5,1 x 4,4 m |
| Obstakelvrije zone | 5,1 x 4,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 2.0 x 0.1 x 0.1 m |
|---|
