Enkele schommel + peuterzitje H2.1
€ 2.399
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,4 x 2,2 m |
| Valzone | 6,3 x 1,8 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 2,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 8 kg |
| Grootste onderdeel | 02.3 x 00,3 x 0,3 m |
