2 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk trio
SKUBBP.045.3G
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
Sub productcategorieBalansbalk trio
ProductlijnBasic Play
€ 598
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Grenen |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,4 m |
| Afmetingen | 3,7 x 2,8 x 0,4 m |
| Valzone | 6,6 x 6,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,6 x 6,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
4 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
4 varianten op basis van materiaal
-
6 varianten op basis van materiaal
-
