6 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel
€ 13.833
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Ruimtenet |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 5,9 x 3,4 x 2,4 m |
| Valzone | 8,5 x 6,4 m |
| Obstakelvrije zone | 9,0 x 6,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
