T-Schommel RAL3020
€ 4.046
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,2 x 2,3 m |
| Valzone | 6,5 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 4.046
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Schommelen |
| Valhoogte | 1,3 m |
| Afmetingen | 2,3 x 0,2 x 2,3 m |
| Valzone | 6,5 x 3,4 m |
| Obstakelvrije zone | 7,5 x 3,4 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |