Bokspringpaal 60-90cm (10 st)
€ 919
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Springen |
| Valhoogte | 0,9 m |
| Afmetingen | 17,0 x 7,0 x 0,9 m |
| Valzone | 19,7 x 10,5 m |
| Obstakelvrije zone | 19,7 x 10,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
