Familieschommel
€ 7.910
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,45m |
| Afmetingen | 3,3 x 3,1 x 2,6 m |
| Valzone | 8,4 x 2,2 m |
| Obstakelvrije zone | 9,4 x 3,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
