Handtouw
€ 459
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 3,2 x 0,2 x 3,0 m |
| Valzone | 6,2 x 3,2 m |
| Obstakelvrije zone | 6,2 x 3,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 36 kg |
| Grootste onderdeel | 2,5 x 0,4 x 0,2 m |
