Taludglijbaan H2.0
€ 4.158
Toestelinformatie
| Leeftijd | 6 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 3,7 x 0,9 x 2,2 m |
| Valzone | 1,8 x 2,6 m |
| Obstakelvrije zone | 6,8 x 3,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
