6 varianten
Duikel Trio H1.00-1.45-1.70
€ 1.083
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Duikelen |
| Valhoogte | 1,7 m |
| Afmetingen | 3,0 x 0,7 x 2,0 m |
| Valzone | 4,1 x 3,9 m |
| Obstakelvrije zone | 4,1 x 3,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 41 kg |
| Grootste onderdeel | 2,8 x 0,5 x 0,2 m |
