Hellingklimmer
€ 1.832
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,2 x 1,1 x 2,2 m |
| Valzone | 5,4 x 4,0 m |
| Obstakelvrije zone | 5,4 x 4,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
