Balanceerparcours
€ 3.703
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,5 x 3,2 x 2,1 m |
| Valzone | 9,3 x 5,9 m |
| Obstakelvrije zone | 9,3 x 5,9 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 40 kg |
| Grootste onderdeel | 2,8 x 0,20 x 0,20 m |
