Combinatietoestel
€ 29.948
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 7,8 x 8,0 x 4,7 m |
| Valzone | 10,7 x 9,6 m |
| Obstakelvrije zone | 11,0 x 10,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 418 kg |
| Grootste onderdeel | 3,7 x 2,5 x 2,6 m |
