Klimtrechter
€ 2.027
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 1,4 x 1,3 x 1,7 m |
| Valzone | 4,5 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.027
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Klimmen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 1,4 x 1,3 x 1,7 m |
| Valzone | 4,5 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,5 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |