Klimroute Eekhoorntjesbrood
€ 14.061
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Speelhuis |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 3,3 x 2,0 x 2,7 m |
| Valzone | 2,9 x 2,9 m |
| Obstakelvrije zone | 6,1 x 6,0 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 280 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,5 x 2,7 m |
