2 varianten
op basis van materiaal
Schommel vliegend tapijt
€ 13.612
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Loungen, Schommelen |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 6,5 x 3,5 x 3,2 m |
| Valzone | 8,6 x 2,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,6 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 60 kg |
| Grootste onderdeel | 4,3 x 0,1 x 0,1 m |
