2 varianten
op basis van materiaal
Balansbalk solo
SKUSOL.030.041
ProductcategorieEvenwicht & behendigheid
Sub productcategorieBalansbalk solo
ProductlijnVrijbuiter
€ 499
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Hardhout |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,2 m |
| Afmetingen | 2,0 x 0,3 x 0,2 m |
| Valzone | 4,8 x 3,3 m |
| Obstakelvrije zone | 4,8 x 3,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
-
2 varianten
