Vrijbuiter Combinatietoestel
SKUVRB.061.021
ProductcategorieCombinatietoestellen
ProductlijnVrijbuiter
€ 30.301
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Slingeren |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 6,0 x 5,6 x 5,3 m |
| Valzone | 9,1 x 8,6 m |
| Obstakelvrije zone | 9,1 x 9,1 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Product downloads
Gerelateerde producten
-
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
-
2 varianten op basis van materiaal
