Vrijbuiter Combinatietoestel
€ 25.295
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Combinatietoestel, Duikelen, Glijden, Klimmen, Klimwand |
| Valhoogte | 2,4 m |
| Afmetingen | 7,2 x 3,6 x 3,8 m |
| Valzone | 9,8 x 5,8 m |
| Obstakelvrije zone | 10,2 x 6,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 206 kg |
| Grootste onderdeel | 3.5 x 1.2 x 1.2 m |
