Klimachthoek
€ 15.278
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Combinatietoestel, Glijden, Klimmen, Loungen |
| Valhoogte | 1,9 m |
| Afmetingen | 5,6 x 3,5 x 2,4 m |
| Valzone | 8,7 x 7,5 m |
| Obstakelvrije zone | 9,2 x 7,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
