Vlinderwip
€ 2.100
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 1,5 x 0,8 m |
| Valzone | 4,0 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,0 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
€ 2.100
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Veren, Wippen |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,0 x 1,5 x 0,8 m |
| Valzone | 4,0 x 3,5 m |
| Obstakelvrije zone | 4,0 x 3,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |