Combinatietoestel
€ 10.402
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand |
| Valhoogte | 1,5 m |
| Afmetingen | 4,9 x 1,5 x 3,1 m |
| Valzone | 7,4 x 4,5 m |
| Obstakelvrije zone | 7,9 x 4,5 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
