2 varianten
op basis van materiaal
Oversteek Steps Schelpenpad
€ 1.480
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 6 |
|---|---|
| Basismateriaal | Gecoat metaal |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,3 m |
| Afmetingen | 2,6 x 0,7 x 1,2 m |
| Valzone | 5,5 x 3,7 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,7 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
