2 varianten
Speelkeuken XL
€ 2.575
Toestelinformatie
| Leeftijd | 1 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Rollenspel, Zandspel |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 2,5 x 0,8 x 0,6 m |
| Valzone | 5,5 x 3,8 m |
| Obstakelvrije zone | 5,5 x 3,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
