4 varianten
op basis van materiaal
Apenbrug
€ 2.449
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,4 x 1,8 x 1,8 m |
| Valzone | 8,4 x 4,8 m |
| Obstakelvrije zone | 8,4 x 4,8 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 80 kg |
| Grootste onderdeel | 3,0 x 1,3 x 1,6 m |
