Combinatietoestel Ekster
€ 26.964
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel |
| Valhoogte | 2,2 m |
| Afmetingen | 7,3 x 8,1 x 4,2 m |
| Valzone | 11,0 x 11,1 m |
| Obstakelvrije zone | 11 x 11,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Aantal monteurs | 2 |
|---|---|
| Zwaarste onderdeel | 65 kg |
| Grootste onderdeel | 4,8 x 1,0 x 0,5 m |
