Voorleestroon met tien krukjes
€ 3.344
Toestelinformatie
| Leeftijd | 0 - 80 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Educatie, Zitten |
| Valhoogte | < 0,6 m |
| Afmetingen | 4,3 x 4,2 x 1,3 m |
| Valzone | 7,3 x 7,3 m |
| Obstakelvrije zone | 7,3 x 7,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
