Taludglijbaan breed H1.27
€ 5.457
Toestelinformatie
| Leeftijd | 3 - 8 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Glijden |
| Valhoogte | 1,0 m |
| Afmetingen | 2,5 x 1,2 x 1,1 m |
| Valzone | 5,7 x 4,3 m |
| Obstakelvrije zone | 5,7 x 4,3 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
