2 varianten
op basis van materiaal
Combinatietoestel Vrijbuiter
€ 42.622
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | RVS |
| Speelfuncties | Balanceren, Glijden, Klimmen, Klimtoestel, Klimwand, Rollenspel |
| Valhoogte | 2,3 m |
| Afmetingen | 7,6 x 7,2 x 4,8 m |
| Valzone | 10,7 x 10,2 m |
| Obstakelvrije zone | 11,2 x 10,2 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
