4 varianten
op basis van materiaal
Watercombinatie Boracay LWA
€ 15.177
Toestelinformatie
| Leeftijd | 4 - 12 |
|---|---|
| Basismateriaal | Robinia hout (FSC® Gecertificeerd) |
| Speelfuncties | Waterspel |
| Valhoogte | 0,6 m |
| Afmetingen | 5,6 x 5,5 x 2,3 m |
| Valzone | 6,1 x 4,9 m |
| Obstakelvrije zone | 8,7 x 8,6 m |
| Keuringsinstelling | ![]() |
Plaatsingsinformatie
| Grootste onderdeel | 3,1 x 0,5 x 0,5 m |
|---|
